Producenci
Axis 02113-001 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrzna 2304 x 1728 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kod IK | IK08 |
| Materiał obudowy | Aluminium Poliwęglan (PC) |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Układ | Kopuła |
| Stopień ochrony IP | IP42 |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Pobór mocy (max) | 9,7 W |
| Pobór mocy | 5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 12,1 cm |
| Wysokość produktu | 71 mm |
| Waga produktu | 375 g |
| Ochrona | |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Rodzaj powiadomienia | Mail, Wiadomość tekstowa |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TLS |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Liczba języków | 11 |
| Obsługa języków | Portugalski Niemiecki Angielski koreańska Rosyjski Chińska uproszczona Francuska Hiszpański Japońska Włoski Chińska tradycyjna |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryby PTZ | Cyfrowy PTZ |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Wbudowany dysk SSD | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | SD MicroSDXC MicroSD MicroSDHC |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Kamera | |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Min. Oświetlenie | 0,18 lx |
| Zakres przesuwania | -180 - 180° |
| Szybkość migawki | 1/37500 - 1/5 s |
| Zakres kąta nachylenia | -40 - 65° |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | PCW BFR |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Długość fal podczerwieni | 855 nm |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 20 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Nakładanie tekstu | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Transmisja wideo | Tak |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 |
| Maska prywatności | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2304 x 1728 px |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Długość ogniskowa | 3 - 6 mm |
Gwarancja 24 miesiące