Producenci
Axis 02134-001 kamera przemysłowa Kula (kształt) Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 2304 x 1728 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Kula (kształt) |
| Kod IK | IK08 |
| Stopień ochrony IP | IP66, IP67 |
| Materiał obudowy | Plastik Aluminium |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Pobór mocy | 5 W |
| Pobór mocy (max) | 12,95 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 491 g |
| Średnica | 10,1 cm |
| Długość produktu | 170 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH HTTPS 802.1x RADIUS EAP-TLS |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Rodzaj powiadomienia | Mail |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 100% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3 IEEE 802.3at |
| Bluetooth | Nie |
| Wydajność | |
| Obsługa języków | Portugalski Chińska tradycyjna Francuska Hiszpański Japońska Chińska uproszczona Polski Niemiecki Angielski Włoski Rosyjski koreańska |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Tryby PTZ | Cyfrowy PTZ |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Liczba języków | 12 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 81° |
| Szybkość migawki | 1/38500 - 1/5 s |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 130° |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | BFR PCW |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 20 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Długość fal podczerwieni | 855 nm |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Transmisja wideo | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2304 x 1728 px |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2304 x 1728 2668 x 1512 |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.265 H.264 |
| Nakładanie tekstu | Tak |
| Analityczna inteligencja wideo | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1440p |
| System obiektywów | |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,5 m |
| Długość stałej ogniskowej | 2,4 mm |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 2,1 |
Gwarancja 24 miesiące