Producenci
Axis 02147-002 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Zewnętrzna 3840 x 2160 px Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Kopuła |
| Kod IK | IK10 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Materiał obudowy | Metal Akrylonitryl styren akryl(ASA) Poliwęglan (PC) |
| Stopień ochrony IP | IP66, IP67 |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy | 18 W |
| Pobór mocy (max) | 66,1 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 271 mm |
| Średnica | 23,2 cm |
| Waga produktu | 3,75 kg |
| Ochrona | |
| Licznik pikseli | Tak |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TLS HTTPS |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -50 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 100% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| PTZ | Tak |
| Obsługa języków | Włoski Chińska tradycyjna Rosyjski Niemiecki Angielski Francuska Hiszpański Japońska Portugalski Chińska uproszczona koreańska |
| Tryby PTZ | Określony punkt |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Nagrywanie trasy | Tak |
| Liczba języków | 11 |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 2 |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | SD SDXC SDHC |
| Pojemność HDD | 2 GB |
| Wbudowany HDD | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 68.3° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 42.1° |
| Szybkość pochylenia | 450 °/s |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Szybkość migawki | 1/10000 - 1 s |
| Prędkość przesuwania | 450 °/s |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 220° |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,5 mm (1 / 2.5") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Video | |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 320 x 180 |
| Analityczna inteligencja wideo | Tak |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 M-JPEG |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Nakładanie znacznika czasowego | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Nakładanie tekstu | Tak |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| System obiektywów | |
| Cyfrowy zoom | 12x |
| Średnica obiektywu | 8,84 cm |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Długość ogniskowa | 2.0 - 3.8 mm |
| Liczba soczewek | 1 |
| Zoom optyczny | 20x |
Gwarancja 24 miesiące