Producenci
Axis 02156-001 kamera przemysłowa Kula (kształt) Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 768 x 576 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kod IK | IK10 |
| Materiał obudowy | Aluminium Poliwęglan (PC) |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Układ | Kula (kształt) |
| Stopień ochrony IP | IP66, IP67 |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12, 28 |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy | 4,96 W |
| Pobór mocy (max) | 12,95 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 272 mm |
| Wysokość produktu | 132 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Szerokość produktu | 132 mm |
| Ochrona | |
| Uwierzytelnianie Digest | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Rodzaj powiadomienia | Mail |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TLS |
| Licznik pikseli | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 100% |
| Sieć | |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet Gigabit Ethernet |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at IEEE 802.3af |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Obsługa języków | Polski Włoski Chińska uproszczona Niemiecki Angielski Francuska Hiszpański Japońska Chińska tradycyjna Portugalski Rosyjski koreańska |
| Liczba języków | 12 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | G.726 G.711 ADPCM AAC-LC PCM LPCM |
| Częstotliwość próbkowania | 8 kHz |
| Automatyczne wykrywanie | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Pojemność pamięci ROM | 1024 MB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC MicroSD MicroSDHC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Blokowanie portu terminala | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Kamera | |
| Rozmiar piksela kamery | 17 µm |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 10.5° |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | BFR Halogen PCW |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | Mikrobolometr |
| Efektywna rozdzielczość czujnika (moduł termiczny) | 384 x 288 px |
| Liczba czujników | 1 |
| Video | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 HEVC H.265 M-JPEG AVC H.264 |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Transmisja wideo | Tak |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Regulowanie jakości | Kontrast Jasność Ostrość |
| Maska prywatności | Tak |
| Nakładanie tekstu | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 768 x 576 px |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 1,14 |
| Długość stałej ogniskowej | 35 mm |
| Pasmo spektralne w podczerwieni | 8 - 14 µm |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 33 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Określanie odległości (tele) | 33 m |
Gwarancja 24 miesiące