Producenci
Axis 02168-001 kamera przemysłowa Pudełko Kamera bezpieczeństwa IP Zewnętrzna 2688 x 1512 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Diody LED | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP66, IP67 |
| Układ | Pudełko |
| Kolor produktu | Biały |
| Kod IK | IK10 |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Pobór mocy | 11,8 W |
| Pobór mocy (max) | 25,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 159 mm |
| Waga produktu | 4,4 kg |
| Szerokość produktu | 404 mm |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Ochrona | |
| Rodzaj powiadomienia | Mail, Wiadomość tekstowa |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TLS |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 100% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3at IEEE 802.1x |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Liczba języków | 12 |
| Obsługa języków | Niemiecki Angielski Francuska Hiszpański Japońska Włoski Chińska uproszczona koreańska Rosyjski Chińska tradycyjna Polski Portugalski |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Protokoły PTZ | Pelco-D |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Tryby PTZ | Cyfrowy PTZ |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | PCM G.726 LPCM G.711 OPUS ADPCM AAC-LC |
| Automatyczne wykrywanie | Tak |
| System audio pełen dupleks | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Wbudowany dysk SSD | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 8194 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Blokowanie portu terminala | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Szybkość migawki | 1/47500 - 1 s |
| Min. Oświetlenie | 0,05 lx |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | PCW BFR |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Tryb nocny | |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 50 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Transmisja wideo | Tak |
| Nakładanie tekstu | Tak |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1512 px |
| Prędkość przepływu danych | Configurable bit rate |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Liczba soczewek | 1 |
| Zoom optyczny | 2,5x |
| Długość ogniskowa | 3.9 - 10 mm |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Standardowy zakres ogniskowania | 0.5 m |
Gwarancja 24 miesiące