Producenci
Axis 02327-001 - Kamera IP do monitoringu - Wewnętrzna - Przewodowa - Cyfrowa PTZ - Chiński uproszczony - Chiński tradycyjny - Niemiecki - Angielski - Francuski - Włoski - Koreański - Portugalski,...
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kod IK | IK10 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Układ | Kopuła |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 6,4 W |
| Pobór mocy (max) | 10,7 W |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 650 g |
| Wysokość produktu | 103 mm |
| Średnica | 14,9 cm |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Rodzaj powiadomienia | Mail, Wiadomość tekstowa |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS 802.1x RADIUS |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Bluetooth | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Tryby PTZ | Cyfrowy PTZ |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Obsługa języków | Rosyjski Niemiecki Angielski koreańska Włoski Chińska tradycyjna Portugalski Chińska uproszczona Francuska |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| PTZ | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Liczba języków | 11 |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Porty i interfejsy | |
| Blokowanie portu terminala | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres przesuwania | -180 - 180° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Szybkość migawki | 1/66500 - 2 s |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kąt obrotu | 175° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 75° |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Regulowanie jakości | Kontrast Ostrość Jasność Nasycenie |
| Transmisja wideo | Tak |
| Nakładanie znacznika czasowego | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Nakładanie tekstu | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Maska prywatności | Tak |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 3.4 - 8.9 mm |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Liczba soczewek | 1 |
Gwarancja 24 miesiące