Producenci
Axis 02331-001 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrzna 3840 x 2160 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kod IK | IK10 |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Układ | Kopuła |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 10 W |
| Pobór mocy | 5,5 W |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 107 mm |
| Średnica | 14,9 cm |
| Waga produktu | 800 g |
| Ochrona | |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Rodzaj powiadomienia | Mail |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Licznik pikseli | Tak |
| Uwierzytelnianie Digest | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TLS 256-bit AES-XTS |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at IEEE 802.3af IEEE 802.1x |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Wydajność | |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Obsługa języków | Portugalski Polski koreańska Włoski Niemiecki Angielski Chińska uproszczona Rosyjski Chińska tradycyjna Francuska Hiszpański Japońska |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryby PTZ | Cyfrowy PTZ |
| Liczba języków | 12 |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | OPUS G.726 G.711 ADPCM AAC-LC PCM |
| Automatyczne wykrywanie | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 GB |
| Wielkość pamięci flash | 8192 MB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC SD MicroSDXC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Blokowanie portu terminala | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Szybkość migawki | 1/8500 - 1/5 s |
| Min. Oświetlenie | 0,14 lx |
| Zakres przesuwania | -190 - 190° |
| Kąt obrotu | 190° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -10 - 80° |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | PCW BFR |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 40 m |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Maska prywatności | Tak |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Nakładanie tekstu | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Długość ogniskowa | 4.3–8.6 |
Gwarancja 24 miesiące