Producenci
Axis 02336-001 akcesoria do kamer monitoringowych Skrzynka kablowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | PCW |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Model | Skrzynka kablowa |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kompatybilność z marką | Axis |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 540 g |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 158 mm |
| Ergonomia | |
| Gwint | 3/4" |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299020 |
Gwarancja 24 miesiące