Producenci
Axis 02349-001 kamera przemysłowa Pudełko Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 1920 x 1080 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik Aluminium |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Układ | Pudełko |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy | 2,2 W |
| Pobór mocy (max) | 4,3 W |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 2,5 A |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 4,3 W |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Głębokość produktu | 93 mm |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Waga produktu | 137 g |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TLS SNMP HTTPS |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wydajność | |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Obsługa języków | koreańska Portugalski Rosyjski Polski Francuska Hiszpański Japońska Niemiecki Angielski Włoski Chińska uproszczona Chińska tradycyjna |
| Liczba języków | 12 |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Min. Oświetlenie | 0,03 lx |
| Szybkość migawki | 1/19000 s |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 55° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 103° |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Regulowanie jakości | Ostrość Nasycenie Colour depth Kontrast Jasność |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Maska prywatności | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Transmisja wideo | Tak |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 M-JPEG HEVC AVC |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 360 320 x 240 1280 x 960 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Nakładanie tekstu | Tak |
| Analityczna inteligencja wideo | Tak |
| System obiektywów | |
| Długość stałej ogniskowej | 3,16 mm |
| Liczba soczewek | 1 |
Gwarancja 24 miesiące