Producenci
Axis 02350-001 kamera przemysłowa Pudełko Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrzna 1920 x 1080 px Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Pudełko |
| Typ mocowania | Ściana |
| Materiał obudowy | Plastik Aluminium |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Pobór mocy (max) | 12,95 W |
| Pobór mocy | 5,4 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 153 g |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Szerokość produktu | 93 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TLS EAP-TLS |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.1x IEEE 802.3at |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System audio pełen dupleks | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC SD |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Min. Oświetlenie | 0,03 lx |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 55° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 103° |
| Szybkość migawki | 1/19000 - 1/5 s |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Maska prywatności | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 MPEG4 |
| Transmisja wideo | Tak |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 3.16 mm |
| Długość stałej ogniskowej | 2 mm |
Gwarancja 24 miesiące