Producenci
Axis 02373-001 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrzna 1920 x 1080 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Kod IK | IK08 |
| Stopień ochrony IP | IP42 |
| Układ | Kopuła |
| Moc | |
| Pobór mocy | 3,6 W |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Pobór mocy (max) | 4,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Średnica | 10,1 cm |
| Ochrona | |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at IEEE 802.3af |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| System audio pełen dupleks | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 55° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 102° |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | BFR PCW |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Formaty kompresji | H.264M H.264H H.265 |
| Transmisja wideo | Tak |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| System obiektywów | |
| Długość stałej ogniskowej | 3,1 mm |
Gwarancja 24 miesiące