Producenci
Axis 02374-001 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrzna 2688 x 1512 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Kopuła |
| Kod IK | IK08 |
| Stopień ochrony IP | IP42 |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Ochrona | |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| System audio pełen dupleks | Tak |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 93° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 130° |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | PCW BFR |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1512 px |
| Transmisja wideo | Tak |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 M-JPEG |
| System obiektywów | |
| Długość stałej ogniskowej | 2,4 mm |
Gwarancja 24 miesiące