Producenci
Axis 02483-001 kamera przemysłowa Pudełko Wewnętrz i na wolnym powietrzu 1920 x 1080 px Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Tryb nocny | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Typ mocowania | Ściana |
| Układ | Pudełko |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 4,5 W |
| Pobór mocy | 4,4 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy (max) | 6,6 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 10, 12, 15, 16, 24, 28 |
| Ochrona | |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Wydajność | |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Tryby PTZ | Cyfrowy PTZ |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Nośnik danych | |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Kamera | |
| Min. Oświetlenie | 0,1 lx |
| Szybkość migawki | 1/33500 - 2 s |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ilość klatek | 30 fps |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 3 - 10.5 mm |
Gwarancja 24 miesiące