Producenci
Axis 02486-001 kamera przemysłowa Pudełko Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 2592 x 1944 px Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Pudełko |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Kod IK | IK10 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 6,6 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy | 4,4 W |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 4,5 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 10, 12, 15, 16, 24, 28 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 240 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 372 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 143 mm |
| Waga (z podstawą) | 1,8 kg |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 100% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at IEEE 802.3af |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryby PTZ | Cyfrowy PTZ |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| PTZ | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 112° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 82° |
| Min. Oświetlenie | 0,17 lx |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 160 x 120 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2592 x 1944 px |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 MPEG4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 H.264 |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 2.8 - 13 mm |
Gwarancja 24 miesiące