Producenci
Axis 02639-001 akcesoria do kamer monitoringowych Mechanizm czujnika
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP5X |
| Model | Mechanizm czujnika |
| Kompatybilność z marką | Axis |
| Moc | |
| Pobór mocy | 1 W |
| Pobór mocy (max) | 4 W |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia (pionowy) | 57,3° |
| interfejs mocowania obiektywu | M12 |
| Kąt widzenia w poziomie | 107,4° |
Gwarancja 24 miesiące