Producenci
Axis 0878-002 Sieciowy Rejestrator Wideo (NVR) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Pobór mocy (max) | 30 W |
| Pobór mocy | 14 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Głębokość produktu | 102 mm |
| Waga produktu | 442 g |
| Szerokość produktu | 202 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Wydajność | |
| Obsługa języków | Włoski Niemiecki Angielski Francuska Hiszpański Japońska Chińska tradycyjna Portugalski koreańska Chińska uproszczona Rosyjski |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 M-JPEG |
| Obsługiwane formaty audio | ADPCM AAC OPUS G.711 G.726 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@50fps 1920x1080@24fps 1920x1080@30fps 640x480@60fps 1920x1080@25fps |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T 1000BASE-T 100BASE-TX |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wyjście audio | 1 |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Mikrofon | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Dysk twardy | |
| Pojemność HDD | 0 GB |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 0 TB |
Gwarancja 24 miesiące