Producenci
Axis 5507-461 akcesoria do kamer monitoringowych Oprawa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Oprawa |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Cechy zabezpieczeń | Wandaloodporna |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Szerokość produktu | 104 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Ergonomia | |
| Kąt obrotu | 45° |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299020 |
Gwarancja 24 miesiące