Producenci
Axis 5801-641 ochrona przeciwprzepięciowa Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Materiały | Metal |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 85 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85364900 |
Gwarancja 24 miesiące