Producenci
Axis M4317-PLVE Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrzna 2160 x 2160 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Kod IK | IK10 |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) Aluminium |
| Diody LED | Tak |
| Układ | Kopuła |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 12,95 W |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Pobór mocy | 5,7 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 149 mm |
| Waga produktu | 860 g |
| Głębokość produktu | 149 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TLS TLS 256-bit AES-XTS |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Rodzaj powiadomienia | Mail |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Klasyfikacja celów ludzi i pojazdów | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Licznik pikseli | Tak |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Ochrona prywatności | Tak |
| Uwierzytelnianie Digest | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Analiza zachowania | Wykrywanie przekroczenia linii |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 100% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Metoda strumieniowa | Multicast |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at IEEE 802.3af |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wydajność | |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Liczba języków | 20 |
| Obsługa języków | Chińska tradycyjna Turecka Rosyjski Tajska Chińska uproszczona Niemiecki Angielski koreańska Szwedzki Portugalski Czeska Fiński Włoski Polski Holenderski Francuska Hiszpański Japońska Wietnamska |
| Tryby PTZ | Określony punkt Cyfrowy PTZ |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| PTZ | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Audio | |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Wielkość pamięci flash | 8192 MB |
| Kamera | |
| Szybkość migawki | 1/33500 - 0.2 s |
| Min. Oświetlenie | 0,03 lx |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 182° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 182° |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 20 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Video | |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja hałasu 2D, Redukcja szumów 3D |
| Maksymalna rozdzielczość | 2160 x 2160 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1440 384 x 288 2560 x 1920 256 x 144 2560 x 1440 |
| Transmisja wideo | Tak |
| Regulowanie jakości | Ostrość Nasycenie Kontrast Jasność |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Suma megapikseli | 6 MP |
| Nakładanie tekstu | Tak |
| System obiektywów | |
| Stała ostrość | Tak |
| Liczba soczewek | 1 |
| Długość stałej ogniskowej | 2,2 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące