Producenci
BSTech Folia stretch czarna 23mic 3.00/2.70
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna grubość folii | 23 µm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Polietylen |
| Rozciągliwy | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Waga netto | 2,7 kg |
| Waga brutto | 3 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt może stanowić zagrożenie dla małych dzieci (ryzyko uduszenia lub zadławienia). Trzymać z dala od dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. Unikać kontaktu z ostrymi przedmiotami, aby uniknąć przebicia lub rozerwania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące