Producenci
Behringer ECM8000 - Mikrofon pomiarowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Mikrofon pomiarowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga mikrofonu | 136 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | XLR-3 |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | 70 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja mikrofonu | 200 Ω |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące