Producenci
Behringer EUROLIVE B208D Głośnik z adresem publicznym (PA) 2-drożny (000-97701-00010)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Liczba głośników wysokotonowych | 1 |
| Liczba głośników niskotonowych | 1 |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 120 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 60 Hz |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 20,3 cm (8") |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperialny) | 3,43 cm (1.35") |
| Średnica głośnika niskotonowego | 20,3 cm |
| Średnica sterownika | 3,43 cm |
| Wysokość produktu | 249 mm |
| Głębokość produktu | 372 mm |
| Waga produktu | 6,7 kg |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Audio | |
| Częstotliwość skrzyżowania | 24000 Hz |
| Klasa wzmacniacza | D |
| Impedancja | 8 ? |
| Moc wyjściowa (RMS) | 135 W |
| Zakres częstotliwości | 65 - 20000 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| 6,35 mm (1/4 cala) wejście | 1 |
Gwarancja 24 miesiące