Producenci
Behringer HA400 Wzmacniacz słuchawkowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Diody LED | Zasilanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230-240, 12 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 370 g |
| Szerokość produktu | 103,6 mm |
| Głębokość produktu | 57,2 mm |
| Wysokość produktu | 46,5 mm |
| Audio | |
| Impedancja wyjścia | 80 ? |
| Impedancja wejściowa | 100000 ? |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście AUX | Tak |
| Wtyk słuchawek | 6.3mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj tylko z zalecanymi akcesoriami i zasilaczami. Nie otwieraj samodzielnie urządzenia – ryzyko porażenia prądem. Unikaj zanurzania w wodzie. |
Gwarancja 24 miesiące