Producenci
Behringer HA8000 V2 Wzmacniacz słuchawkowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przeznaczenie | Przedstawienie/scena |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 217 mm |
| Szerokość produktu | 483 mm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Audio | |
| Impedancja wejściowa | 40000 Ω |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,006% |
| Zakres częstotliwości | 10 - 150000 Hz |
| Kanały wyjścia audio | 8.0 kan. |
| Stosunek sygnału do szumu | 90 dB |
| Impedancja wyjścia | 100000 Ω |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia słuchawkowe | 8 |
| Wtyk słuchawek | 6.3 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj samodzielnie urządzenia – ryzyko porażenia prądem. Używaj tylko z zalecanymi akcesoriami i zasilaczami. Unikaj zanurzania w wodzie. |
Gwarancja 24 miesiące