Producenci
Behringer HPX2000 - Słuchawki DJ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 350 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Długość kabla | 2 m |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Maksymalna moc wejściowa | 0,1 W |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Impedancja | 64 Ω |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące