Producenci
Behringer KM1700 wzmacniacz audio Przedstawienie/scena Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przeznaczenie | Przedstawienie/scena |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Napięcie wejściowe AC | 120 V |
| Pobór mocy | 500 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 375 mm |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Waga produktu | 12,5 kg |
| Szerokość produktu | 482 mm |
| Audio | |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Współczynnik tłumienia | 120 |
| Zysk anteny | 35,6 dB |
| Impedancja wejściowa | 20000 Ω |
| Moc szczytowa na kanał | 1700 W |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,03% |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście XLR | Tak |
| Typ podłączenia głośników | 1/4" |
| Wskazywanie | |
| Diody LED | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj samodzielnie urządzenia – ryzyko porażenia prądem. Używaj tylko z zalecanymi akcesoriami i zasilaczami. Unikaj zanurzania w wodzie. |
Gwarancja 24 miesiące