Producenci
Behringer MX882 V2 Mikser rackowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Możliwość nagrywania sekwencji wideo | Nie |
| Mikser DJ | Nie |
| Kolor produktu | Czarny Metaliczny Szary |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 15 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Audio | |
| Liczba kanałów | 8 kan. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed podłączeniem lub odłączeniem kabli. Przechowywać z dala od wody i wilgoci. Nie otwierać urządzenia - grozi porażeniem prądem. |
Gwarancja 24 miesiące