Producenci
Behringer P2 - Wzmacniacz słuchawkowy dla osobistego, dousznego systemu monitoringu
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy | |
| Typ produktu | Wzmacniacz słuchawkowy |
| Moc | |
| Typ baterii | AAA |
| Czas pracy na baterii | 12 h |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Ilość baterii | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Waga produktu | 140 g |
| Szerokość produktu | 38 mm |
| Głębokość produktu | 132 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) | 1 |
| Wejścia combo XLR | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj tylko z zalecanymi akcesoriami i zasilaczami. Unikaj zanurzania w wodzie. Nie otwieraj samodzielnie urządzenia – ryzyko porażenia prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące