Producenci
Behringer PMP500 mikser audio 12 kan. 20 - 20000 Hz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Mikser DJ | Nie |
| Możliwość nagrywania sekwencji wideo | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 122 mm |
| Głębokość produktu | 425 mm |
| Waga produktu | 6,3 kg |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Audio | |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Liczba kanałów | 12 kan. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed podłączeniem lub odłączeniem kabli. Przechowywać z dala od wody i wilgoci. Nie otwierać urządzenia - grozi porażeniem prądem. |
| Wejścia | |
| Impedancja mikrofonu | 2000 Ω |
| Stabilizator | |
| Liczba wyrównywaczy pasm | 3 |
| Ustawienia korektora | Tak |
Gwarancja 24 miesiące