Producenci
Behringer PS400 moduł zasilaczy 2 W Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Zasilanie |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc | 2 W |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 110V) | +48V,+12V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 0,15 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 103 mm |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Waga produktu | 360 g |
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze(a) | XLR |
Gwarancja 24 miesiące