Producenci
Behringer RD-6-BK automat rytmiczny / perkusyjny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Prąd | 0,67 A |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie | 9 V |
| Pobór mocy | 2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,6 kg |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Waga produktu | 900 g |
| Wydajność | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Nie używaj urządzenia w wilgotnym środowisku. Nie wyrzucaj zużytych akumulatorów oraz elektroniki do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki elektroodpadów. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Gwarancja 24 miesiące