Producenci
Belkin INC014BTSGY stacja dokująca Przewodowa USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Czarny, Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Długość kabla USB | 0,35 m |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 22,8 mm |
| Głębokość produktu | 259 mm |
| Szerokość produktu | 88,9 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Obsługiwane karty pamięci | SD MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Funkcja ładowania | Tak |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie blokować wentylacji urządzenia. Nie używać w wilgotnych warunkach. Nie otwierać obudowy urządzenia. |
Gwarancja 24 miesiące