Producenci
Belkin Thunderbolt 3 Dock Core Przewodowa Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 213,8 g |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 7680 x 4320 px |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Interfejs hosta | Thunderbolt 3 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Maksymalne zasilanie USB | 60 W |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Długość kabla | 0,2 m |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące