Producenci
Beloud 3.1.2 Sony z bezprzewodowym subwooferem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Połączenia bezprzewodowe | Tak |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | LPCM MPEG-2 AAC |
| Consumer Electronics Control (CEC) | BRAVIA Sync |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 64 mm |
| Szerokość produktu | 950 mm |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 7,7 kg |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 38,8 cm |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 21 cm |
| Waga panelu głośnikowego | 3,1 kg |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 38,8 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | HDMI |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 3.1.2 kan. |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital DTS-HD Master Audio DTS DTS-ES DTS:X Dolby TrueHD Dolby Digital Plus Dolby Atmos DTS 96/24 |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 350 W |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Port USB | Tak |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| Połączenie USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Profile Bluetooth | AAC SBC |
| Subwoofer | |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 20 W |
| Łączność z subwooferem | Bezprzewodowy |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Bass reflex | Tak |
| Lokalizacja subwoofera | Oddzielny |
| Głośnik soundbar | |
| Ilość głośników | 6 |
Gwarancja 24 miesiące