Producenci
BenQ Screenbar Monitor lampa do monitorów Czarny 2 930 lm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium Poliwęglan (PC) |
| Liczba poziomów jasności | 15 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Strumień świetlny | 930 lm |
| Regulowana temperatura barwowa | Tak |
| Praca bez migotania | Tak |
| Grubość (min) | 1 cm |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 95 |
| Liczba żarówek LED | 2 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Maksymalna grubość | 3 cm |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie stałe | 5 V |
| Prąd | 1 A |
| Źródło zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 92 mm |
| Waga produktu | 530 g |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 940 g |
Gwarancja 24 miesiące