Producenci
BergHOFF 1315164 patelnia Patelnia uniwersalna Okrągły
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kształt | Okrągły |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Kolekcja | DiNA |
| Powłoka nieprzywierająca | Nie |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Pojemność | 3,15 l |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Designer | BergHOFF Studio |
| Temperatura (maks) | 250 °C |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen Indukcja Ceramika Prąd elektryczny |
| Model | Patelnia uniwersalna |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 294 mm |
| Wysokość produktu | 82 mm |
| Szerokość produktu | 485 mm |
| Waga produktu | 1,31 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące