Producenci
BergHOFF 3950429 garnek 4,4 l Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | PFAS |
| Cechy | |
| Tworzywo wieka | Szkło |
| Kolor produktu | Szary |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Gaz Halogen Indukcja Ceramika Prąd elektryczny |
| Pojemność | 4,4 l |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Kolor uchwytu | Szary |
| Wewnętrzna powłoka | CeraGreen |
| Kolor wieczka | Przezroczysty |
| Materiały | Aluminium |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Odporne na działanie gorąca do | 180 °C |
| Designer | Pieter Roex |
| Możliwość mycia w zmywarce | Nie |
| Materiał uchwytu | Żywica fenolowa |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Zalecane mycie ręczne | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 395 mm |
| Średnica wewnętrzna | 24 cm |
| Wysokość wewnętrzna | 11,5 cm |
Gwarancja 24 miesiące