Producenci
BergHOFF 3950593 garnel do zupy 4,4 l Czarny Aluminium, Szkło, Silikon
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 230 °C |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Gaz Ceramika Halogen Indukcja Prąd elektryczny |
| Pojemność | 4,4 l |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Wewnętrzna powłoka | CeraGreen |
| Materiał uchwytu | Aluminium, Silikon |
| Materiały | Aluminium, Szkło, Silikon |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 157 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 1,73 kg |
Gwarancja 24 miesiące