Producenci
BergHOFF Leo Stone+ 2 l Okrągły Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Płyta jednolita Gaz Halogen Indukcja Ceramika |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzna powłoka | Ceramika |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Kształt | Okrągły |
| Tworzywo wieka | Szkło |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Pojemność | 2 l |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Średnica | 18 cm |
Gwarancja 24 miesiące