Producenci
BergHOFF Leo Stone+ 4,4 l Czarny Aluminium
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wewnętrzna powłoka | Ceramika |
| Kolor produktu | Czarny |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Pojemność | 4,4 l |
| Tworzywo wieka | Szkło |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Płyta jednolita Gaz Halogen Indukcja Ceramika |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 24 cm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 1,85 kg |
Gwarancja 24 miesiące