Producenci
BergHOFF Leo Stone+ Patelnia uniwersalna Okrągły
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzna powłoka | Ceramika |
| Model | Patelnia uniwersalna |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Ceramika Halogen Indukcja Płyta jednolita Gaz |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pojemność | 3 l |
| Materiały | Aluminium |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 520 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Średnica | 28 cm |
| Waga produktu | 1 kg |
Gwarancja 24 miesiące