Producenci
Bestway 43414 pływak basenowy i plażowy Wielobarwny Wzór PCW Pływające fotel
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Design theme | Shimmering |
| Przeplatany dwa z pięciu (ITF-14) | 46942138985199 |
| Kolorystyka | Wzór |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Materiały | PCW |
| Typ produktu | Pływające fotel |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Maksymalne obciążenie | 90 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1000 mm |
| Zmniejszony rozmiar (szer. x wys.) | 1140 x 1855 mm |
| Szerokość produktu | 1000 mm |
| Głębokość produktu | 1520 mm |
| Waga produktu | 1,12 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 385 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,33 kg |
| Wysokość opakowania | 315 mm |
| Pojemność opakowania | 38000 cm3 |
| Szerokość opakowania | 60 mm |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie kolorowe |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 6 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 385 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 315 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 310 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszystkie połączenia są prawidłowo zamocowane przed uruchomieniem pompy. Trzymaj małe dzieci z dala od pracującej pompy. Nie pozostawiaj pompy włączonej bez nadzoru. |
Gwarancja 24 miesiące