Producenci
Bestway 53068 zabawka dmuchana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Materiały | Winyl |
| Typ produktu | Nadmuchiwane centrum zabaw |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Kod Intrastatu | 95069990 |
| Zalecany wiek (min) | 2 lata |
| Pojemność wody (max) | 314 l |
| Wymienna zjeżdżalnia | Tak |
| Przewód wodny łączący | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 4350 mm |
| Szerokość produktu | 2130 mm |
| Wysokość produktu | 1170 mm |
| Grubość | 0,27 mm |
| Waga produktu | 6,73 kg |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Wysokość opakowania | 145 mm |
| Pojemność opakowania | 56000, 54000 |
| Zawartość opakowania | |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Zestaw do naprawy elementów dmuchanych w opakowaniu | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 40 szt. |
| Minimalna wielkość zamówienia | 2 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj basenu w miejscu, gdzie dostęp mogą mieć zwierzęta domowe. Utrzymuj dzieci z dala od basenu, gdy nie jest on używany. Zawsze upewnij się, że basen jest prawidłowo zainstalowany i zabezpieczony. |
Gwarancja 24 miesiące