Producenci
Bestway 54122 basen dla dzieci
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski, Pomarańczowy, Biały |
| Kształt | Prostokątny |
| Kod Intrastatu | 95069990 |
| Kolorystyka | Wzór |
| Bardzo szerokie ściany | Tak |
| Rodzaj basenu | Nadmuchiwany |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Materiały | Winyl |
| Ilość komór | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1020 mm |
| Grubość | 0,27 mm |
| Pojemność | 636 l |
| Głębokość produktu | 2510 mm |
| Waga produktu | 4,34 kg |
| Szerokość produktu | 1680 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pojemność opakowania | 51000 cm³ |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Minimalna wielkość zamówienia | 3 szt. |
| Produktów na palecie | 60 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nigdy nie pozostawiaj dziecka bez opieki w pobliżu wody. Stosować na równym i stabilnym podłożu. Używać wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. |
Gwarancja 24 miesiące