Producenci
Bestway 58003 akcesorium/część do basenu Podkładka naziemna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Średnica basenu (max) | 4,57 m |
| Kod Intrastatu | 39269097 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ produktu | Podkładka naziemna |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,75 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Pojemność opakowania | 43000 cm³ |
| Głębokość opakowania | 292 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 298 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Dane logistyczne | |
| Minimalna wielkość zamówienia | 4 szt. |
| Produktów na palecie | 224 szt. |
Gwarancja 24 miesiące