Producenci
Bestway 58252 pokrywa do basenów Basenowa osłona przeciwsłoneczna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Pojemność opakowania | 96000 cm³ |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ produktu | Basenowa osłona przeciwsłoneczna |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,27 kg |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Wysokość opakowania | 190 mm |
| Szerokość opakowania | 380 mm |
| Głębokość opakowania | 580 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Kod Intrastatu | 39269097 |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 32 szt. |
| Minimalna wielkość zamówienia | 2 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj małe dzieci z dala od pracującej pompy. Upewnij się, że wszystkie połączenia są prawidłowo zamocowane przed uruchomieniem pompy. Nie pozostawiaj pompy włączonej bez nadzoru. |
Gwarancja 24 miesiące