Producenci
Bestway 58712 / 23 akcesorium/część do basenu Podkładki pod meble
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Podkładki pod meble |
| Kolor produktu | Drewniany |
| Najlepsze zastosowania | Nad basenem naziemnym, Basen spa |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,15 kg |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 48 mm |
| Szerokość opakowania | 510 mm |
| Wysokość opakowania | 500 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,2 kg |
| Dane logistyczne | |
| Minimalna wielkość zamówienia | 24 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 520 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1200 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 530 mm |
Gwarancja 24 miesiące