Producenci
Bestway 60007 wanna z hydromasażem / spa 669 l 4 os. Okrągły Beżowy, Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Ogrzewanie automatyczne | Tak |
| Kolor produktu | Beżowy Biały |
| Okres programowania | 40 dni |
| Temperatura (maks) | 40 °C |
| Pojemność | 669 l |
| System masażu | AirJet |
| Funkcje masażu | Tak |
| Liczba dysz | 120 |
| Liczba osób | 4 os. |
| Maksymalne obciążenie | 696 kg |
| Wbudowane oświetlenie LED | Tak |
| Maksymalny poziom wody | 52 cm |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przepływ | 1325 l/h |
| Kształt | Okrągły |
| Przeplatany dwa z pięciu (ITF-14) | 06942138978384 |
| Tryb oszczędzania energii | Tak |
| Klipsy zabezpieczające | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Rodzaj masażu | Bąbelkowy / strumieniowy masaż |
| Podnoszenie temperatury (max) | 2 °C/h |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Zmniejszony rozmiar (szer. x wys.) | 1790 x 1790 mm |
| Długość wewnętrzna (dół) | 132 cm |
| Wysokość produktu | 1800 mm |
| Głębokość produktu | 1800 mm |
| Waga produktu | 27,9 kg |
| Szerokość produktu | 1800 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 750 mm |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie kolorowe |
| Pojemność opakowania | 225000 cm3 |
| Szerokość opakowania | 470 mm |
| Wysokość opakowania | 625 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 33,7 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Pompa cyrkulacyjna w zestawie | Tak |
| Taśmy LED | Tak |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Osłona | Tak |
| Dozownik chloru | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 750 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 480 mm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 625 mm |
| Filtrowanie | |
| Wkład filtra w zestawie | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
Gwarancja 24 miesiące