Producenci
Bestway 61078 nadmuchiwana łódź 1 os. Tratwiarstwo Tratwa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość komór | 3 |
| Zastosowanie | Tratwiarstwo |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Model | Tratwa |
| Kolor produktu | Czarny, Czerwony, Biały, Żółty |
| Dmuchana podłoga | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Materiały | Winyl |
| Maksymalny udźwig | 80 kg |
| Kod Intrastatu | 89031010 |
| Liczba osób | 1 os. |
| Przeplatany dwa z pięciu (ITF-14) | 46942138979730 |
| Hak holowniczy | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 490 mm |
| Pojemność opakowania | 95000 cm³ |
| Waga produktu | 2,89 kg |
| Głębokość opakowania | 260 mm |
| Wysokość opakowania | 105 mm |
| Szerokość produktu | 970 mm |
| Długość produktu | 1550 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Ilość | 1 |
| Wiosło(a) w komplecie | Tak |
| Ilość wioseł w komplecie | 2 |
| Długość wiosła | 1,24 m |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 72 szt. |
| Minimalna wielkość zamówienia | 6 szt. |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 3 szt. |
Gwarancja 24 miesiące