Producenci
Beurer BF 105 Kwadrat Czarny, Stal nierdzewna Elektroniczna waga osobista
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Wydajność | |
| Analiza tkanki tłuszczowej | Tak |
| Wielu użytkowników | Tak |
| Procent wody w organizmie | Tak |
| Historia wagi | Tak |
| Analiza masy kostnej | Tak |
| Liczba poziomów aktywności | 5 |
| Dokładność | 100 g |
| Pamięć wagi | Tak |
| Analiza gęstości mięśni | Tak |
| Wskaźnik przeładowania | Tak |
| Pomiar BMI | Tak |
| Pomiar Podstawowej przemiany materii | Tak |
| Jednostka miary | kg, lb, ST |
| Technologia | 8-czujnik |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kształt | Kwadratowy |
| Maksymalny udźwig | 180 kg |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Liczba zapisów pamięci | 10 |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Liczba użytkowników | 10 użyt. |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozmiar cyfr | 2,2 cm |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Port USB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 10.0 Android 5.0 |
Gwarancja 24 miesiące